מדיניות משלוחים

 

 

שיטת משלוח: מוצרים הנרכשים באתר אייקוניקס מסופקים ללקוח, באמצעות שליח עד לכתובת המשלוח (משלוח עד הבית), שהוזנה במהלך הרכישה. אספקת המוצרים נעשית על ידי חברת שילוח חיצונית.

אזורי משלוח: אספקת המוצרים עד לכתובת המשלוח נעשית עבור כתובות בתחום מדינת ישראל בלבד וכפופה לנגישות סבירה (תשתיות, הגבלות ביטחוניות וכיוצא בזה).

על אף האמור לעיל, ייתכן שלא ניתן יהיה לספק משלוחים לישובים מסוימים בישראל (לרבות על-פי הנחיות ומדיניות חברת המשלוחים החיצונית) למרות שאותם ישובים נכללים בתחום מדינת ישראל.

עלויות משלוח: עבור רכישה בסכום של עד 199 ש”ח (כולל), עלות המשלוח תהא – 39 ש”ח. עבור רכישה בסכום מעל 199 ₪ המשלוח יבוצע ללא עלות. חברת אייקוניקס רשאית לשנות ולעדכן את עלויות המשלוח מעת לעת והמידע המחייב בהקשר זה יוצג ללקוח בעת ביצוע ההזמנה באתר.

עלויות המשלוח המפורטות לעיל אינן כוללות הובלה חריגה (הובלה הדורשת כוח אדם נוסף או אמצעים מיוחדים) ו/או משלוח מחוץ לגבולות מדינת ישראל. במקרה של הובלה חריגה כאמור לעיל, חברת אייקוניקס תהא רשאית רשאים לבטל את ההזמנה לפי שיקול דעתה, או להציע ללקוח לבצע את המשלוח בעלות נוספת.

עלות דמי המשלוח, במידה וישנה כזו, תופיע בסעיף נפרד על גבי חשבונית שתועבר לידי הלקוח.

זמן אספקה וימי פעילות: ימי פעילות שירות המשלוחים הם: א’-ה’. שעות פעילות שירות המשלוחים משתנות בהתאם לאזור המשלוח.

אספקת המוצר תיעשה עד 5 ימי עסקים מיום העסקים בו נקלטה וטופלה ההזמנה באתר ICONIX, זאת למעט משלוח לכתובות ברשימת ישובים מרוחקים (לעיון ברשימת "ישובים מרוחקים" ניתן לפנות לאייקוניקס לצורך בדיקה). עבור משלוח לכתובות ברשימת הישובים המרוחקים, אספקת המוצר תיעשה עד 10 ימי עסקים מיום העסקים בו נקלטה וטופלה ההזמנה באתר אייקוניקס.

כל ההזמנות מטופלות ונשלחות בימי עסקים בלבד (ראשון עד חמישי, לא כולל ערבי חג וחג). הזמנות שיקלטו במערכת בימים שישי או שבת יטופלו רק ביום ראשון העוקב.

חברת אייקוניקס לא תהיה אחראית לכל נזק בגין איחור ו/או עיכוב שנגרמו כתוצאה מכוח עליון, צד שלישי ו/או נסיבות או אירועים שאינם בשליטתה.

תיאום המשלוח: תיאום מועד אספקת המוצרים לכתובת המשלוח נעשה באופן עצמאי על ידי חברת המשלוחים. יום לאחר ביצוע תיאום יקבל הלקוח הודעת SMS ובה יוצג המועד שתואם וכן קישור למערכת המאפשרת לשנות את המועד המתואם או לאשרו. ביום מועד המשלוח המתואם יקבל הלקוח הודעת תזכורת על ידי הודעת  SMS.

לייעול המשלוח נמליץ כי כתובת המשלוח אותה תזינו, תהא כתובת בה אתם נמצאים במרבית שעות היממה (כתובת מגורים, מקום עבודה וכדומה). כמו כן נמליץ כי בעת הזנת פרטיכם, תציינו מיקום להשארת המשלוח בשדה “היכן להשאיר את המשלוח במקרה ואין מענה?”, בו ניתן להשאיר את המשלוח במידה ולא תימצאו בכתובת בעת הגעת השליח. חברת אייקוניקס לא תהיה אחראית לכל נזק ו\או אובדן או נזק עקיף או תוצאתי אחר מסוג שהוא שיגרמו למשלוח כתוצאה מהשארת המשלוח במיקום החלופי.

במידה ולא ציין הלקוח מיקום חלופי להשארת המשלוח, תבצע חברת המשלוחים ניסיון נוסף לתיאום המשלוח ולאחר מכן ישוב המשלוח לחברת אייקוניקס. במידה ויידרש משלוח חוזר, יחויב הלקוח במלוא עלות המשלוח החוזר.

שירות לקוחות ויצירת קשר: מדיניות המשלוחים המפורטת לעיל מתייחסת לביצוע הזמנות באתר אייקוניקס בלבד. בנוגע למדיניות אייקוניקס לגבי רכישה בהזמנה טלפונית ו/או כל ערוץ הפצה אחר, יימסר ללקוח מידע על פי דרישה בעת ביצוע הרכישה.

בכל סוגיה או בעיה הנוגעת למשלוח ואספקת מוצרי אייקוניקס, ניתן לפנות לכתובת המייל: info@iconix.co.il או למספר הטלפון: 09-7664811.