משלוח חינם בכל הזמנה באתר!

Our Story

הסיפור שלנו

יצרנו את ICONIX בשנת 2002 מתוך רצון לפתח ריטואל טיפוח חכם, המצליח ליצור תנאים אידיאליים להבראת העור ובכך להעצמת היופי ושיפור איכות החיים.

ניסיון של שנים בפיתוח פורמולות קוסמטיות מבוססות רפואה לימד אותנו שהמפתח לתוצאות משמעותיות אמיתיות טמון בשילוב סינרגטי מדויק בין המרכיבים הפעילים באותו המוצר, בחומרי גלם ברמת ניקיון גבוהה ובהרמוניה המדעית ביניהם. מאז אנו רוקחים ליין מוצרים בעל יתרונות פארא-רפואיים כאשר ההשראה שלנו היא הגאונות של הטבע, אותה אנו הופכים לחדשנות מדעית.

כל אחת מהפורמולות שלנו מגלמת שנים של מחקר ופיתוח במעבדות המובילות בעולם, חומרי הגלם האיכותיים ביותר ותוצאות משמעותיות תוך זמן קצר.

פיתחנו עבורך את הדור החדש של הקוסמטיקה המקצועית. השימוש במוצרי טיפוח מעורר ציפייה לשינוי מיידי וארוך טווח בעור, ואכן, אחרי שנים של מחקר ופיתוח התגבשה "הסדרה המקצועית" – טיפול אנטי-אייג'ינג אפקטיבי, המצמצם את תהליכי ההזדקנות הגנטיים וההורמונליים שעובר העור. סוד הפורמולות שיצרנו טמון בשילוב בין חומרי גלם פארא-רפואיים פעילים, צמחי מרפא, מינרלים נדירים מהטבע ואנטי אוקסידנטים עוצמתיים, לצד שימוש בטכנולוגיה ביו-מימטית מתקדמת המאפשרת החדרת המרכיבים לעומק שכבות העור. הפורמולות הבלעדיות שלנו נרקמו תוך עבודה משותפת עם מעבדות מובילות בצרפת, שוויץ ויפן ומחקרים רפואיים קליניים הוכיחו את יעילותן – תוך זמן קצר עורך יהיה בעל מראה צעיר ורענן בשיטה בטוחה ששומרת על בריאות העור וחיוניותו.
תרכובת חדשנית בפיתוח ייחודי ופורץ דרך מאפשרת את החדרת המרכיבים הפעילים לעומק שכבות העור באופן מדורג, דינמי ואפקטיבי ובתהליך מתמשך לאורך שעות היממה. נשים רבות וגברים רבים חווים שינוי מיידי בעורם. הסוד שלנו טמון בהוספת מרכיבים עוצמתיים השזורים בפורמולה. התרכובת עוטפת את פני העור ומשנעת את המרכיבים לעומקו, תוך שהיא משחררת אותם באופן הדרגתי במהלך שעות היממה.
שני עשורים של ניסיון בפיתוח מוצרי קוסמטיקה מבוססת רפואה ושילוב של טכנולוגיה מתקדמת בעולם, הביאו אותנו לגלות פיתוחים וגילויים חדשים בעולם הקוסמטיקה המקצועית. רבים רוצים לראות שינוי מיידי על עורם, שגם נשמר לאורך זמן. השילוב של השניים אינו פשוט ודורש מחקר ופיתוח ביוטכנולוגי מעמיק לאורך שנים. המרכיבים המיוחדים במוצרים שלנו עברו בהצלחה את תוצאות המבחנים הקליניים, רבים בעולם השתמשו והעידו שמראה עורם השתפר משמעותית, ושב להרגיש בריא ורענן, וזוהי מבחינתנו ההוכחה האולטימטיבית לכך שהפורמולות שלנו מנצחות! כעת המומחים במעבדות המחקר שלנו, שוקדים על פיתוח מוצרים חכמים נוספים שיתנו מענה לבעיות עור שכיחות. אנו ממליצים להשתמש בסדרת המוצרים החכמים לאורך זמן, כדי לשמר את בריאות העור, רק כך תתאפשר לעורך התחדשות יומיומית באופן טבעי ורציף, ויכולת התמודדות עם הנזקים הסביבתיים והשינויים ההורמונליים של גופך.
שביעות רצון לקוחותינו מהמוצרים של ICONIX היא בראש סדר העדיפויות שלנו, לכן אנו מובילים סקרי איכות בקרב לקוחות המשתמשים במוצרים שלנו ושומרים איתם על תקשורת קבועה כדי שנוכל לתת מענה מדויק לצרכיך. כחלק מהחזון שלנו, בחרנו לכבד את הטבע ואת הגוף דרך שימוש במרכיבים נקיים ובטוחים בעלי תועלת ישירה לבריאות העור. אנו מתחייבים לשימוש בחומרי גלם איכותיים מן הטבע ומן המדע, אשר חיוניים לשמור על בריאות עורך ולשפר את נראותו לאורך זמן. אין במוצרים שלנו "מרכיבים חשודים" (פרבנים, מסנני קרינה כימיים, שמנים אתריים, סיליקונים, אלכוהול, וזלין, שמן מינרלי, SLS & SLES & PEG) מה שהופך אותם מתאימים כמעט לכל עור. בעת גיבוש המוצרים, אנו מתמקדים ברמות PH ובטיחות, ותמיד מוודאים כי החומרים הפעילים נמצאים ברמות יעילות גבוהה ואפקטיבית.
OUR VISION<br />
החזון שלנו

OUR VISION
החזון שלנו

OUR VISION<br />
החזון שלנו

עור זוהר, מוצק ואחיד הוא ההשראה שלנו לפיתוח מוצרים בריאים, פעילים ואפקטיביים מזה כשני עשורים. אנחנו מתרגמים את הסודות של הטבע ומשלבים אותם בהרמוניה עם הגאונות של המדע, לכדי פורמולות מקצועיות המטפלות בסיבות לנזקי העור ובמקור שלהן.

עולם היופי והטיפוח הוא כמו אוקיינוס סוער מלא במערבולות וסחפים, אפשר בקלות ללכת לאיבוד בין כל ההצעות והסיסמאות הנזרקות לאוויר. חלק מהתפקיד שלקחנו על עצמנו, הוא למפות את כדור הבדולח המכיל בתוכו רצונות וצרכים, ולעזור ללקוחות שלנו, למשפחות שלנו ולעצמנו להשיג תוצאות אמתיות. אנחנו מותג בוטיק, המייצר בכל פעם כמויות קטנות וטריות. כל אחד מהמוצרים שלנו מופק, נארז ונשלח באהבה, תוך שימת-לב מתמדת לפרטים הקטנים ביותר. ניסיון עשיר, קשרים אישיים ושיתופי פעולה הדוקים עם מעבדות בינלאומיות מובילות בתחום הקוסמטיקה הרפואית, מבטיחים שכל אחד מהמרכיבים שלנו הוא באיכות הגבוהה ביותר, וברמת הבטיחות והיעילות המקסימלית.

כחלק מהחזון שלנו, בחרנו לכבד את הטבע ואת הגוף דרך שימוש במרכיבים "נקיים" ובטוחים, בעלי תועלת ישירה לבריאות העור. זה אומר שאנו משתמשים במרכיבים שהעור יודע לזהות, לספוג, לעבד אותם, ולהפיק מהם תועלת ללא רגישות וגירויים.

אנו מתחייבים לייצור פורמולות 100% נקיות, מחומרי גלם איכותיים מן הטבע ומן המדע, אשר חיוניים לשמור על בריאות עורך ולשפר את נראותו לאורך זמן.