אני ענבל,
מאז גיל ההתבגרות התמודדתי עם תופעות ובעיות בעור הפנים. תקופה ארוכה שהותירה בי צלקות, מעל ומתחת לפני השטח. אקנה, נקבוביות פעורות, פיגמנטציה, ומה לא? הן פיתחו אצלי תסכול ודימוי עצמי נמוך. תכשירים וטיפולים למיניהם לא עזרו, מייקאפ הרגיש לא נוח ולא טבעי, ותחושת חוסר שביעות רצון ממראה העור שלי ליוותה אותי כל הזמן.

החלום למראה עור בריא וחיוני לא הניח לי והייתי נחושה בדעתי למצוא פתרון. התחלתי לחקור חומרי גלם בתחום הקוסמטיקה המקצועית ובריאות העור, ונחשפתי לעולם מרתק שלא הפסיק לרגש אותי. צללתי למאמרים ומחקרים מקצועיים, קראתי בשקיקה עד השעות הקטנות של הלילה והתמלאתי רעיונות והשראה.

בשנת 2002 בתמיכתו של בן זוגי ושותפי רוני הקמתי את ICONIX. יצרנו קשרים אישיים ושיתופי פעולה עם מעבדות ביו-טכנולוגיה בצרפת, שוויץ ויפן, ועבדנו עם דרמטולוגים, כימאים ופלסטיקאים מהעולם החוקרים את אסתטיקת העור. הקמנו צוותי מחקר ופיתוח בלעדיים המתמחים בקוסמטיקה מקצועית פרא-רפואית, ופיתחנו פורמולות המשלבות רכיבים טבעיים אורגניים לצד רכיבי מעבדה איכותיים שנחקרו מדעית והוכחו במבחנים קליניים כמועילים לעור. לאורך תהליך המחקר והפיתוח שנמשך שנים, חוויתי שיפור עצום בעור הפנים. הבנתי את משמעותו של בניית תהליך טיפולי לעור – ניקוי, חידוש, הזנה והגנה, והתחייבתי אליו באופן אישי עם המוצרים שפיתחנו.

אנחנו מותג בוטיק המייצר בכל פעם כמויות קטנות וטריות. כל אחד מהמוצרים שלנו מופק, נארז ונשלח באהבה, תוך שימת-לב מתמדת לפרטים הקטנים ביותר. כחלק מהחזון שלנו, בחרנו לכבד את הטבע ואת הגוף דרך שימוש במרכיבים "נקיים" ובטוחים בעלי תועלת ישירה לבריאות העור. אנחנו משתמשים במרכיבים שמתאימים לעור – כאלו שהוא יודע לזהות, לספוג ולהפיק מהם תועלת. הפורמולות שלנו מבוססות על פריצות דרך מדעיות ומחקרים קליניים, דרמו-קוסמטיים בעלי פטנט רשום באירופה ובארה״ב ועל צמחי מרפא אקטיביים, פפטידים בריכוזים גבוהים ופיתוחים ביו-טכנולוגיים ייחודים.

בואי כמו שאת
היום את ההשראה לפיתוחים חדשים אני שואבת מכן, הלקוחות שלי. בתור אחת שיודעת ממקור ראשון מהו עור פנים בעייתי וחיפשה מענה במשך שנים ארוכות – אני שואפת להציע פתרונות אמיתיים לנשים אמיתיות, לעזור להן להרגיש יפות בעורן, בלי פילטרים.