הסיפור של ICONIX

הפנים שלנו יכולות לספר שלל סיפורים עלינו רק במבט עליהן: החל בהבעות הפנים שלנו, שמספרות מה עובר עלינו באותו יום ומה אנחנו מרגישות.

דרך העיניים שלנו, שמספרות כל הזמן מה חשוב לנו, איפה הפוקוס שלנו ואיפה התשוקה שלנו מתעוררת.

את יודעת כבר שההשקעה בעור הפנים שלך חשובה לך מאוד, אבל יכול להיות כל כך מבלבל לעמוד מול המדף בחנויות ובפארמים או בין שלל הפרסומות שבאינטרנט. בעידן שבו כל חברה מכריזה על עצמה כחברה הכי טובה לטיפוח עור הפנים, איך יודעים במי לבחור?

מה גם שגם אחרי שבחרת את החברה, להתמיד בשגרת הטיפוח זה דבר מאוד מאתגר.

דווקא בגלל זה, ICONIX מעדיפה לעשות את הדרך הארוכה והיסודית.

בתכשירים שלנו, אנחנו מקפידים שכל חומר שנביא במגע עם העור שלך, יהיה שם במטרה לעזור לו, מבלי להקשות עליו לתפקד

כל המרכיבים שאנחנו משתמשים בהם בפורמולות שלנו הם טבעוניים, לא נוסו על בעלי חיים ועומדים ברישיון משרד הבריאות. השקענו 21 שנות מחקר בפיתוח הפורמלות שלנו כדי שיעזרו לעור שלך לקבל בדיוק את מה שהוא צריך כדי לחדש את עצמו.

אנחנו לא נגיד לך שאנחנו הכי טובים, כי אנחנו לא מאמינים שיש דבר כזה. אבל אנחנו כן יכולים להבטיח שלא חסכנו עלייך בשום פרט. החל משנות מחקר ארוכות לפיתוח כל מוצר שלנו, וכלה בהקפדה על כל רכיב ורכיב שנכנס לנו לפורמולה.

מתמחים בתזונת העור כבר שני עשורים

מאז שנת 2002 אנחנו נעזרים במיטב המומחים בתחום הדרמטולוגיה והקוסמטיקה המקצועית כדי לייצר ולשכלל את הפורמולות המדויקות ביותר לעור הפנים שלך.

ב-21 השנים שאנחנו פועלים, יצרנו סביבנו קהילה של לקוחות מרוצות שהחליטו לתת לעורן את הטוב ביותר שאפשר לתת, ולהשקיע בשגרת טיפוח בריאה ומאוזנת לטווח הארוך.

באתר שלנו מחכות לך הדרכות ומגוון תכנים שיעזרו לך בדרך שלך, ואת מוזמנת לבדוק אותם.

אנחנו מאמינים בדרך הארוכה והיסודית בדרך לעור פנים זוהר וחלק

הבעיות שלך לא ייפתרו בין לילה, וכדי להגיע לתוצאות טובות צריך זמן והתמדה.

ותדעי, שבדיוק כמו שהמוצרים שלנו הם לטווח הארוך, גם אנחנו פה בשבילך לטווח הארוך. אנחנו נראה לך איך להשתמש במוצרים שלנו על העור שלך בצורה הכי טובה ומיטיבה, נציג לך איך לשמור על העור שלך, ונעזור לך לשמור על שגרת הטיפוח שלך, לטווח הארוך.