בואי תכירי אותנו קצת יותר…

הפנים שלך יכולות לספר שלל סיפורים עלייך רק במבט עליהן: החל בהבעות הפנים שמספרות מה עבר עלייך באותו יום ומה את מרגישה, דרך העיניים, שמספרות כל הזמן מה חשוב לך ואיפה התשוקה שלך מתעוררת.

את יודעת כבר שההשקעה בעור הפנים שלך חשובה לך מאוד, אבל זה יכול להיות כל כך מבלבל לעמוד מול המדפים בחנויות או להיתקל בכל הפרסומות שבאינטרנט. בעידן שבו כל חברה מכריזה על עצמה כחברה הכי טובה לטיפוח עור הפנים, איך יודעים במי לבחור?

וגם אחרי שבחרת חברה, להתמיד בשגרת הטיפוח זה משימה מאוד מאתגרת.

כשייסדנו את אייקוניקס, החזון שלנו היה ועודנו מתן מענה מדויק ובלתי מתפשר עבור מגוון אתגרי עור בכל הגילאים.

דווקא בגלל זה, ICONIX מעדיפה לעשות את הדרך הארוכה והיסודית.

כל אחת מהלקוחות שלנו מביאה עימה סיפור אישי, שאותו חשוב לנו להכיר

השאיפה שלנו היא לעבור מסע משותף עם כל אחת מהלקוחות האייקוניות והמיוחדות שלנו, במטרה לסייע להן להגיע אל הגרסה הטבעית הטובה ביותר של עצמן, תוך הדרכה נכונה וליווי אישי.

אנו חוקרים ולומדים את תחום הדרמטולוגיה והקוסמטיקה המקצועית כבר למעלה מ-22 שנים, בשיתוף עם מיטב המומחים הבינלאומיים בתחום, על מנת שנוכל לתת את הפתרון הנכון והמתאים ביותר לכל אחת מעשרות אלפי לקוחות נאמנות שלנו שבוחרות לתת בנו אמון כל פעם מחדש.

בתכשירים שלנו, אנחנו מקפידים שכל חומר שנביא במגע עם העור שלך, יהיה שם במטרה לעזור לו, מבלי להקשות עליו לתפקד

כל הרכיבים בפורמולות הם רכיבים טבעוניים וירוקים העומדים בתקן VEGAN FRIENDLY, חלקם בעלי פטנט רשום שנרקחו במיטב המעבדות בשוויץ, צרפת ויפן שהוכחו כיעילים במבחנים קליניים. 

כמותג ישראלי כחול לבן, אייקוניקס גאה לייצר את כל מוצריה בישראל.

המוצרים שלנו עומדים בתקנים המחמירים ביותר (ISO,GMP) ומאושרים על ידי משרד הבריאות - כך שאת יכולה להרגיש בטוחה לחלוטין בעת השימוש.

במיוחד במוצרי קוסמטיקה, האריזה לא פחות חשובה. אנו עובדים עם מיטב המפעלים בספרד ואיטליה ודואגים שכל פורמולה תהיה באריזה המושלמת בשבילה תוך שמירה על נוחות, סטריליות וניקיון.

אייקוניקס עומדת מאחורי יותר מ-22 שנות פיתוח ומחקר כדי להעניק לעור שלך בדיוק מה שהוא צריך ללא פשרות.

מתמחים בתזונת העור כבר שני עשורים

הסיבה שהמוצרים שלנו באמת עובדים, היא בזכות העובדה שהם מכילים רכיבים פעילים בריכוזים גבוהים ומדוייקים שעור הפנים יודע להפיק מהם תועלת ולהתמודד עימם באופן מיטבי.

בכל מוצר שאנו מפתחים, אנו משקיעים זמן ממושך בבדיקת כל רכיב ורכיב על מנת לוודא שכל רכיב שנכנס לפורמולה הוא בעל מטרה ויכולת אמיתית לסייע לעור הפנים.

אנו מאמינים שעל מנת להגיע לתוצאה הרצויה, עלינו לעודד את עור הפנים לצאת מאזור הנוחות שלו, אך לא להכניס אותו לסטרס.

במהלך השנים, יצרנו קהילה של לקוחות מרוצות שהחליטו להעניק לעורן את הטיפול הטוב ביותר שאפשר לתת, ולהשקיע בשגרת טיפוח בריאה ומאוזנת לטווח הארוך.

אנחנו מאמינים בדרך הארוכה והיסודית בדרך לעור פנים זוהר ובריא

הבעיות שלך לא ייפתרו בין לילה, וכדי להגיע לתוצאות טובות צריך זמן והתמדה.

אנחנו לא נגיד לך שאנחנו הכי טובים, כי אנחנו לא מאמינים שיש דבר כזה. אבל אנחנו כן יכולים להבטיח שלא חסכנו עלייך בשום פרט. החל משנות מחקר ארוכות לפיתוח כל מוצר שלנו, וכלה בהקפדה על כל רכיב ורכיב שנכנס לנו לפורמולה.

תדעי, שבדיוק כמו שהמוצרים שלנו הם לטווח הארוך, גם אנחנו פה בשבילך לטווח הארוך. אנחנו נראה לך איך להשתמש במוצרים שלנו בצורה הכי טובה ומיטיבה, נדריך אותך איך להזין את העור שלך ונעזור לך לשמור על שגרת הטיפוח שלך, לטווח הארוך.

בואי כמו שאת. 

אנחנו פה בשבילך.