חברת אייקוניקס רואה חשיבות עליונה, בשוויון, בשירות לכלל הציבור, לרבות ציבור בעלי המוגבלויות. החברה השקיעה משאבים רבים בהנגשת אתר האינטרנט שלה לאנשים בעלי מוגבלויות, על מנת לאפשר למרבית האוכלוסייה לקבל שירותים ומידע בקלות ובנוחות.

אתר אייקוניקס ביצע את התאמת הנגישות עפ”י תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע”ג 2013 והמלצות התקן הישראלי (ת”י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA. באתר תמצאו לחצן תוסף נגישות המכיל פונקציות לניווט מקלדת כגון:
* ביטול הבהובים.
שינוי צבעים וניגודיות.
הקטנת / הגדלת גופן.
הדגשת גופן כותרות וקישורים.
הגדלת חלונית.
הגדלת סמן ושינוי צבע.
תיאור תמונה.

האתר נבדק בדפדפנים אקספלורר אדג’, כרום, פיירפוקס / דפדפן מסוג “כרום” מספק תמיכה טובה בנגישות עם האתר. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר, ככל האפשר, וזאת מתוך אמונה ומחויבות מוסרית לאפשר שימוש באתר לכלל האוכלוסייה יחד עם זאת וחרף מאמצנו לאפשר גלישה באתר נגיש עבור כל דפי האתר, יתכן ויתגלו דפים / חלקים באתר שטרם הונגשו, או שטרם נמצא להם הפתרון הטכנולוגי המתאים להנגשתם. נתקלתם באתר באי התאמת נגישות, יש לכם בקשה לביצוע ההנגשה, יש לכם הצעה לשיפור או שאתם זקוקים לעזרה / מידע בדרך כלשהי? אנא פנו אלינו בעניין עם פירוט מורחב ככל שניתן על מנת שנוכל לטפל בכך במהירות האפשרית. נודה באם בפניה ביחס להנגשה תציינו באיזה דף גלשתם, את סוג הדפדפן בו השתמשתם, סוג הטכנולוגיה המסייעת (במידה והשתמשתם) ואנו נטפל בכך בהקדם האפשרי עם פרטים על הטיפול!

דרכים ליצירת קשר: בכל סוגיה או בעיה ניתן לפנות לכתובת המייל info@iconix.co.il או למספר הטלפון 09-7664811

הצהרת הנגישות עודכנה לאחרונה בתאריך 16.08.2021

*במסמך זה השימוש בלשון זכר מתייחס גם ללשון נקבה ולהפך ולשון רבים מתייחס גם ללשון יחיד ולהפך.